KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9446002

nr 944 6002

Akvarell

Carl Johan Forsberg, Sönderho, signerad, 49x66

Utrop:

4.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 februari 2015
kl 18:21:42